הצעת נישואין באילת

הצעת נישואין באילת - הקדמה

אם הגעת לכאן, זה אומר שהחלטת להציע נישואין לבחירת ליבך! עכשיו השאלה הגדולה היא איך אתה מדמיין את זה ואיך אתה הופך את זה למחווה הכי רומנטית שאפשר. האם תיתן לצוות מיוחד לארגן את כל ההפקה בשבילך או שאתה אישית תבחר את המיקום ואת הדברים שתרצה לעשות? היתרון הברור של חברת הפקות של הצעות נישואין שבעצם עלייך רק לבחור את המיקום, וחברת ההפקות תדאג לשאר.

הצעות נישואין בכל מקום באילת

מכיוון שהיום יש באילת המון חברות להפקות של הצעות נישואין ניתן להציע נישואין בכל מקום בעיר אילת. אם חשקה נפשנו בהרים ואם חשקה נפשנו בים. אילת היא מקום מושלם להצעת נישואין רומנטית. ניתן לשלב יום מיוחד/ סופ”ש מיוחד שמשלב את ים המלח ואילת ובכך להתפנק כפליים ולקבל גם חוויה בריאותית ומרגיעה וגם חוויה מקפיצה ומעוררת חושים.

הפקת הצעת נישואין בהרים או בים

ניתן להפיק הצעות נישואין בכל שטחי העיר אילת, אך היינו ממליצים לכם לבחור במקומות מיוחדים. ניתן להפליג בדמיון ואפילו להציע נישואין במצפה של שכונת שחמון הצופה על כל הים והמלונות המפוארים- מראה מלבב בשקיעה שישאיר את בת הזוג שלך והחברים המומים. כמובן ככל שנפליג בדמיון העלות תהיה גבוהה יותר. אמנם ניתן להזמין הצעות נישואין גם לחדר במלון מה שיוזיל את העלות.

עמדת בלונים מעוצבת לאירוסין

הצעת נישואין בבית מלון

אז כמו שציינו בפסקה הקודמת, הצעת נישואין בבית מלון באילת תהיה זולה יותר מאשר הצעת נישואין בשטח. כשאנו  הולכים לבית מלון ניתן להזמין לבן או בת הזוג שלנו טיפול מסאג’ מפנק ובזמן הזה לדאוג שיסדרו את החדר במלון. ניתן גם לתאם עם חברת הבלונים באילת שיסדרו לנו את החדר לפני ההגעה. אך דבר זה יכול להיות בעייתי מבחינת התיאום, מכיוון שאילת היא עיר עמוסה ואין לדעת מתי נקבל את החדר באמת. לכן הייתי ממליץ לדאוג לבילוי ערב במסעדה טובה או טיפול מפנק ואז להזמין את החברה שתסדר לנו את החדר.  רוב המלונות באילת ממוקמים במקום עם נוף פסטורלי, בין אם זה על שפת הבריכה, לכיוון הים או ההרים, כך שהמיקום יכול להוות מחווה רומנטית. כשצוות המלון יעמוד לרשותך בכל צעד, הצעת נישואין באחד מהשטחים הנרחבים במלון בשעת שקיעה, יוכל לספק את המחווה הכי רומנטית שיש. 

הצעת נישואין בצלילה

אם אתם אוהבים את הים בטירוף, ואתם ובני הזוג שלכם יוצאים לצלילות משותפות בעיר אילת ניתן לשלב את התחביב הזה עם הצעת נישואין מתחת למים. כאן חברות הפקה פחות יוכלו לעזור לכם, אלא אם כן הם משוגעים כמוכם לדבר (הסיכוי לכך נמוך). לכן היינו ממליצים לכם לתאם את ההצעה עם אתר הצלילה וחבריכם לצלילה וכן הלאה.  הצעת נישואין באילת מומלצת היא כששניכם צוללים ביחד ומחכים לכם 2 צוללנים שמחזיקים שלט: “התנשאי לי?” אפשר גם לבחור באפשרות שתסיימו עם הצלילה יחכה לכם שלט מותאם עם השאלה הגורלית. ישנה אפשרות, לאחר הצלילה, לקבל ארוחת שף רומנטית ומשביעה.

עמדת בלונים מעוצבת לאירוסין

הצעת נישואין ביאכטה

אין דבר יותר רומנטי מאשר שייט פרטי בים האדום, רק היא ואתה והים היפה בשמש, כשהיאכטה מקושטת לפי רצונכם. ניתן להזמין סוגים רבים של יאכטות באילת- יאכטות גדולות או קטנות יותר, המחיר משתנה בהתאם לגודל היאכטה. בפעם האחרונה שבדקנו היה ניתן להציע נישואין על יאכטה בעלות של 350 ₪ לשעת הפלגה, מינימום שעתיים להזמנה.

הצעת נישואין במסעדה

באווירה פסטורלית על הים, ניתן לתאם הצעת נישואין במסעדה שיושבת על הים, כגון מסעדת פאגו פאגו, לדוגמא, המציעה ואווירה רומנטית במסעדה עם עיצוב חדשני ופינות ישיבה המעניקות פרטיות לסועדים בה, בנוסף למנות העשירות. בתיאום עם המלצרים ניתן לארגן את הצעת הנישואין הכי רומנטית שיש.

הצעת נישואין על החוף

בים המהמם של אילת, בשעת שקיעה, ניתן לארגן הצעת נישואין על החוף, אשר תשאיר את זוגתך ואת החברים המומים. ניתן לבחור מזח מסוים בו ייפרש שטיח אדום ושחברת ההפקות תדאג לכל מה שתצטרך- ממוזיקה רומנטית עד לקישוטי פרחים, מראה ים סוף הפסטורלי בשעת שקיעה יהפכו את הצעת הנישואין למחווה הכי רומנטית שאפשר.

עמדת בלונים מעוצבת לאירוסין

הצעת נישואין ב"סתלבט על המים"

בריף הדולפינים באילת, בחוף הדרומי המהמם, ישנן בריכות רוגע הנמצאות בליבו של גן בוטני מדהים. הבריכות “סתלבט” מעניקות ניקוי ראש והירגעות תוך שמיעת מוזיקה מרגיעה ופכפוך מפלי מים ושאר מרכיבים מרגיעים. אם אתם כזוג מתחברים לזה, אין משהו מושלם יותר מלשלב הצעת נישואין לאחר כל הרוגע הזה. ניתן לשלב כמובן חוויה קולינרית מדהימה כדי לעשות את המחווה הרומנטית המושלמת.

לסיכום, יש המון דרכים וסגנונות לארגן הצעת נישואין באילת, המציעה נוף פסטורלי מושלם עבור מחוות רומנטיות מסוג זה. ברגע שאתה מחליט על תקציב מסוים, בשילוב מסוים יכולים להפיק עבורך את הצעת הנישואין המושלמת.