סוגי בלונים

בלוני גומי

בלוני גומי הם הבלונים הסטנדרטיים והנפוצים ביותר. בלונים אלו אפשר לנפח עם אוויר בעצמנו או באמצעות גז הליום. בלוני גומי מגיעים בכמה צבעים וגדלים. מבנה בלונים אלו הוא אליפטי ומגיעים בגדלים של 5 עד 30 אינץ’. בלונים אלו מתאימים למשחקים במסיבות, הרכבת קישוטים באירועי חתונה, אירועי חברה או במועדוני ריקודים.

בלוני מיילר

בלוני מיילר הם בלונים העשויים מחומר מטאלי, וממולאים בגז הליום. היתרון גדול של בלונים אלו הם שלא משנה באיזה צבע יצבעו אותו, האפקט המטאלי של הבלון יישמר וייווצר לו גוון אחר ומיוחד. בלונים אלו מגיעים גם בצורות שונות כמו לב, דמויות מצוירות ועוד.

בלוני הליום

בלונים הליום הם בלונים אשר עפים לשמיים אם משחררים אותם. בלונים אלו בדרך כלל מיועדים לקישוט תקרה ונותנים אפקט חגיגתי לכל מסיבה. בדרך משתמשים בבלונים אלו בימי הולדת, אירועי חברה, בחנויות או בתכניות טלוויזיה. בלונים אלה נחשב לאידאלים למסיבות ושמחות בגלל האפקט הקישוטי, וניתן למלא אותם כמובן, רק בהליום.

בלוני אורז

בלוני אורז הם בלונים ייחודיים מגומי עבה אשר מתאימים יותר למשחק מאשר לקישוט. ניתן למלא בלונים אלו באורז ואז משקשקים אותם והם אינם מתפוצצים בגלל הגומי העבה. בלונים אלו הם מעולים כגימיק לרחבת ריקודים בחתונה או בכל אירוע משמח, או למסיבה או אירוע מיוחד בבית הספר.

בלון בתוך בלון

כיום יש גם חברות לסידורי חדר עם בלונים אשר משתמשות בבלון בתוך בלון (ידוע כבלון באבל) או מתנה בתוך בלון. בלון עם מתנה בפנים יכול להוות מתנה נחמדה להפתיע את החברה, את הילד, או אפילו לחלוקה בגן ובבית ספר. הבלון עשוי סיליקון ובזכות זה המתנה בפנים נשמרת טוב.

בלוני לד

מרימים אירוע מיוחד ורוצים שזו תהיה חוויה בלתי נשכחת? בעזרת בלוני לד צבעוניים תצליחו להרים את האירוע. במקום בלון לטקס צבעוני סטנדרטי, מכניסים לתוך הבלון נורת לד ומנפחים אותו על ידי אוויר או גז הליום. בלונים אלו מתאימים לאירועי עובדים, מסיבות, סגירת אזור vip  במסעדה, ועוד..

בלוני ענק

אין כמו להציע נישואין עם בלוני ענק, כשמם כן הם, בלונים המגיעים לקוטר של מטר ואפילו מעבר לכך. בלונים אלו מתאימים לירידים, פסטיבלים, הופעות בחיות בפארק וכקישוט לאירוע. בלונים אלו מתאימים גם לפרסום מותג וליחסי ציבור, מכיוון שהם בולטים בנוף. בלונים אלו מגיעים במגוון צבעים וניתן גם להדפיס עליהם כיתוב וציורים שונים.

בלוני צורות

בלוני צורות, או בלוני נקניק, הם בלונים הארוכים הידועים בכך שאפשר לעשות מהן צורות שונות. בלונים אלו מומלצים למסיבות ילדים, הפעלות ילדים, וצוותי בידור בבית מלון. ניתן לעשות מבלונים אלו צורות של חיות, פרחים, כתר לראש, ועוד שלל צורות, בזכות הגמישות ואורך הבלונים. בלונים אלו מגיעים בשלל צבעים.

בלוני מותגים

בלוני מותגים המעוצבים לפי דמויות דיסני הם להיט להפעלות ילדים ומסיבות יום הולדת עם קונספט. כשעושים סידור חדר עם בלונים לילד בלוני מותגים הם חובה. דמויות כמו ספיידרמן, מיקי מאוס, אנה ואלזה, בוב ספוג, דורה ועוד, קיימים בבלונים אלו. בלוני מותגים הם בד”כ בלונים מטאליים עליהם מודפסת הדמות, והם מגיעים בגדלים שונים.

לסיכום

 כשנרצה לקנות בלונים לסידור חדר, בלונים לאירוע או בלונים להצעות נישואין , חשוב שנדע איזה בלון ייתן את האפקט הכי מפתיע לחתן או כלת השמחה וייתן את התוספת המרימה לאירוע. בין אם אנחנו חוגגים יום הולדת לילד, מארגנים הפעלה לילדים, מארגנים מסיבה לעובדים או אירוע חברה, קישוטי בלונים ייתנו תחושה של אירוע מושקע ויתרמו לאווירה